İşyerinize Neden Tabela Taktırmalısınız?

İşyerinize Neden Tabela Taktırmalısınız?

Türkiye’nin milli gelirini belirleyen genel olarak küçük esnaftır. Ekonominin yapı taşlarını oturtan kobiler ve kurumsal şirketler sayesinde kalkınmanın önü açılmaktadır. Peki verimli bir ticaret yapmamız için nelere ihtiyacımız var? Öncelikle bir dükkanın tabelaya ihtiyacı vardır. Gelin hep beraber tabelanın önemini ve tabelanın bir dükkana getirisini hep birlikte tekrar hatırlayalım.

 

Reklam ve Görsellik Kazandırır.

Tabela, dükkanınızın yoldan geçen vatandaşlar açısından al benisi ve en önemli bilboard reklamıdır. Tabelanız sayesinde lokasyonunuz anında fark edilir. Müşterilerin dükkanınızı incelemesini sağlayan bir davetiyedir.

 

Anasaya’nın 2464 sayılı Belediye Gelirleri Kanunu’nuna Göre Zorunludur.

Dükkanınız da bir tabela bulunması, vergi levhanızın olması kadar zorunludur. Çünkü bir vergi bilgileriniz var ise tabelanızında olması gerekir. Bu sizin dükkanınızın kimliğinin resmedilmiş halidir.

 

Tabela İşyerinin Statüsünü Belirler.

İşyeriniz de bulunan tabela seçtiğiniz modelin kalitesi ve görselliği ile müşterilerin gözünde fiyat ve kalite bakımından fikirler oluşturur. Bu sebeple hedef kitlenizi belirler ve ona göre satış, pazarlama planınızı yönlendirebilirsiniz.

 

Tabelalar ile İndirim Kampanyalarınızı Duyurabilirsiniz.

İşyeriniz de bir kampanya mı düzenliyorsunuz? Müşterilerin bu indirimden haberdar olması için bir şeyler yapmanız gerekiyor. Bunun için bir tabela kullanarak müşterilerinizin dikkatini çekebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

 

Elektronik Tabelalar ile Tüm Dikkatleri Dükkanınıza Toplarsınız.

Günümüz dünyasında insanlar ömrünün 3 senesini ekranlara bakarak geçiriyor diye söylentiler var. Örneğin; New York Eyaletini gözünüzde canlandırın. Direk o uzun elektronik bilboardları hayal ettiğiniz değil mi? Siz de bu gibi görsel tabelalarla işyerinizin ilgi odağı olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu yazı için yorumlar kapalı.